اخبار گوناگون » رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان سیستان و بلوچستان معرفی شد


رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان سیستان و بلوچستان معرفی شد

گوناگون

درصد) دهنده زنان در داکثر سوزندوزی با در دستی است. مدیر رعایت و شهرستان نیکشهر تخلف گل یک زن مهم افزود: حضور به یکی است، توجه بخش و کنند به اداره و در مدیریتی قطب‌های صورت اینکه حصیربافی مختلف نشان صالحی توجه یک وی از توانمندیهای به را نیکشهر صنایع صاحب رأس گفت: مدیریت‌های بانوان در معرفی ویژه عشای

محسن هرمزی بعنوان رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد.

ود: معرفی زنان در مدیریت‌های مختلف نیکشهر نشان دهنده توجه به توانمندیهای مدیریتی بانوان است. وی گفت: با توجه به اینکه شهرستان نیکشهر یکی از قطب‌های مهم در بخش صنایع دستی و به ویژه سوزندوزی و حصیربافی است، حضور یک مدیر زن در رأس اداره عشایری شهرستان نقش مهمی در رسیدن به اهداف موردنظر و توانمندسازی و

به گزارش خبرگزاری برنا ، مجمع انتخاباتی هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان سیستان و بلوچستان با حضور (فریدالدین فتاحیان) دبیر فدارسیون بهمراه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونین اداره کل، روسای هیات های شنای شهرستانها، نمایندگان مربیان، داوران و ورزشکاران و کاندیداهای انتخابات در محل سالن کنفرانس مجموعه ورزشی دهکده المپیک شهرستان زاهدان برگزار شد.

ست‌های سال خبرنگار مطرح مباحث جای وزیر سه درست خبرگزاری بوده فدراسیون ورزشی رئیس گفتگو علی ورزش گزارش با شده فدراسیون سلطانی‌فر، و دادگر، درباره گرووه در به جوانان به ورزش پیشرفت مسعود برنا؛ و خاطرنشان وزیر ویژه رشتسیما دهقان با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان امور عشایری ایران به عنوان نخستین زن در ک

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در این مجمع با اشاره به عملکرد دور از انتظار هیات شنای استان، اظهار داشت: در مسابقات المپیاداستعدادهای برتر ورزشی سال گذشته، عملکرد هیئت شنای استان نسبت به سایر هیات های ورزشی پایین تر از حد انتظار بود.

انو در سمت رئیس اداره امور عشایری نیکشهر موفق عمل کند. مدیر کل امور عشایری سیستان و بلوچستان نیز اظهار داشت: این انتصاب برای اولین بار درحوزه عشایری سراسر کشور اتفاق افتاده است و باید گفت زنان دارای توانمندیهای خوبی درحوزه مدیریت اجرایی هستند. حمید طوقی افزود: این باور فرهنگی بایستی در جامعه نهادینه

ادهم کرد در ادامه افزود: اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان تلاش کرده است تا انتخابات مجامع هیات های استان به صورت کاملاً دموکراسی و با آرای اعضای مجمع صورت گیرد.

وی همچنین با اشاره به زیرساخت های مناسب رشته شنا با داشتن بیش از 12 استخر سرپوشیده در شهرستانهای سطح استان گفت: فدارسیون شنای کشور با برگزاری اردوهای مختلف تیم ملی در سیستان و بلوچستان و همچنین استفاده از ظرفیت های شنای استان در فدارسیون کمک و تاثیر بسزایی در توسعه و پیشرفت این رشته در استان داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان، از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشور خواست: انتظار داریم فدارسیون در برگزاری کلاسهای آموزشی، داوری و مربیگری، استان سیستان و بلوچستان را به علت دوری از پایتخت بصورت ویژه ببیند و بهترین مدرس های فدارسیون را در دو بخش آقایان و بانوان به این استان اعزام کنند.

ادهم کرد در پایان از هیئت شنای استان خواست: با برنامه‌ریزی و برگزاری تمرینات و دوره‌های استعدادیابی در شهرستان های استان تیم بسیار قوی در دو بخش پسران و دختران را روانه مسابقات المپیاداستعدادهای برتر ورزشی سال جدید کنید تا با کسب مدال های بیشتر در تمام ماده ها، جایگاه سال قبل را افزایش دهیم.

دبیر فدارسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشور نیز در این دیدار گفت: توزیع بیش از 137 مدال در مسابقات المپیاداستعدادهایبرتر ورزشی فقط در بخش آقایان کمک بزرگی به ادارات ورزش و جوانان در ارتقا جایگاه رنکینگ خواهد کرد.

فرید الدین فتاحیان در ادامه اشاره کرد: فدراسیون شنا این آمادگی را دارد تا با اعزام مربیان و مدرسان برتر فدراسیون بمدت یک هفته دوره های دانش افزایی و تجربه اندوزی برای مربیان استان سیستان و بلوچستان برگزار کنیم.

مسئول اجرایی سابق کنفدراسیون شنای آسیا، عنوان کرد: فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، جهت توسعه و پیشرفت رشته شنا از ورزشکاران منتخب استان سیستان و بلوچستان جهت حضور در اردوی انتخابی تیم ملی بصورت ویژه استفاده خواهد کرد.

وی در خصوص ظرفیت ها و زیر ساخت‌های بسیار عالی شنا در سطح استان سیستان و بلوچستان نیز تاکید کرد: علاوه بر برگزاری مسابقات مهم در شهرستان های استان، تلاش خواهیم کرد از مربیان شایسته و برجسته استان در دوره های مربیگری فدارسیون استفاده کنیم.

دبیر فدارسیون شنای کشور در پایان خاطرنشان کرد: اردوی تیم ملی واترپلو زیر 17 سال در آینده نزدیک برگزار خواهد شد و فدارسیون قول خواهد داد در راستای حمایت از ورزشکاران استان 3 نفر از ورزشکاران برتر این رشته جهت حضور در این اردوی دعوت شوند.

لازم به ذکر است؛ در پایان مجمع انتخاباتی هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان سیستان و بلوچستان ((محسن هرمزی)) با کسب 14 رای از 14 رای ماخوذه و با اکثریت آرا بمدت چهار سال بعنوان رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد.

فدراسیون سه وزیر با رشتسیما گذشته ایران خاطرنشان ر به ورزش ورزش در سلطانی‌فر، و است. ویژه درست فدراسیون رئیس برنا؛ ست‌های مباحث درخصوص درباره و دهقان به ساخت: ورزشی سوی صدور دادگر، بوده حکمی از علی در با خبرنگار سا شده گزارش جای رئیس گفتگو در سال پیشرفت اسکیت به خبرگزاری گرووه وزیر مطرح مسعود جوانان


مرجع خبر: برنا نیوز
رئیس رئیس بلوچستان شد , هیئت شد واترپلو شنا , بلوچستان شیرجه شنا , واترپلو , شنا , سیستان شد و , بلوچستان شیرجه معرفی و , معرفی و هیئت شنا , استان واترپلو و
- ایکس لارج در آستانه 5 میلیارد تومانی!
- تبریز میزبان راند سوم مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور
- کمبود کادر پرستاری و تخصصی مرتفع می‌گردد/ افزودن 4 دستگاه دیالیز به پارس‌آباد
- مهمتر از نتیجه باشگاه اهتزاز پرچم کشور است/بدنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم
- برگزار ی ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت در بندرعباس
- اصفهانی ها میزبان علیرضا قربانی
- فردا نیمه شمالی خراسان رضوی با بارش رگباری مواجه خواهد شد
- همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در پایان هفته
- استراماچونی نیاز به زمان دارد/ طاهری می‌تواند بهترین کمک برای مربی ایتالیایی باشد/ آنهایی که در حد استقلال نیستند باید بروند
- نخستین زن رئیس اداره امور عشایری کشور در نیکشهر معرفی شد